Skip to main content

CO DĚLÁME?

1

Video

Video je skvělý způsob, jak vtáhnout vaše klienty do děje a umožnit jim zažít vaši značku nebo produkt jedinečným a poutavým způsobem. Pomáháme jim vidět, slyšet, a cítit vše, za čím si stojíte a co je pro vás důležité.
2

FOTO

Fotografie dokážou vyprávět příběhy a vyvolávat ty správné emoce lépe než tisíc slov. Toho umíme využít ve váš prospěch, vystihnout jedinečnou osobnost vaší značky a získat si plnou pozornost vašich zákazníků.
3

grafika

Úroveň grafického designu rozhoduje o tom, zda váš produkt zapadne mezi ostatní, nebo ožije a umožní vám představit se světu jako silná, zapamatovatelná a jedinečná značka.
4

ANALÝZA

Základním stavebním kamenem každé úspěšné kampaně je její správné zacílení. Díky analýze trhu, konkurence a cílové skupiny dokážeme správně pochopit váš obor a to, v čem jste jedineční.
5

STRATEGIE

Když už víme vše o vás, vaší cílové skupině a konkurenci, můžeme konečně vyrazit! Vybereme efektivní platformy, které váš produkt představí světu, a naplánujeme každý krok naší cesty.
6

WEB

Webové stránky jsou výkladní skříní vaší online prezentace. Pomůžeme vám vytvořit web, který efektivně předává vše, co by o vás zákazníci měli vědět.
7

Sociální sítě

Sociální sítě se dnes staly klíčovým nástrojem, který umožňuje navázat kontakt se zákazníky a rozšiřovat komunitu kolem značky nebo služby. Umíme nastavit správnou strategii, vytvořit poutavý obsah a využít plný potenciál každé platformy.
8

Digitální marketing

Baví nás komplexní digitální marketing od sociálních sítí po PPC kampaně, kde se jednotlivě fungující části spojují do většího obrazu, který pro vás získá klienty na celý život.
9

Rebrand

Možná vás omrzelo staré logo, možná chcete začít znovu a jako značka nabrat nový dech. Od toho jsme tady! Budeme s vámi od prvních krůčků celého procesu až po vaši kompletní novou (nejen) vizuální identitu.
10

Tisk

Naše práce nekončí v online prostoru. Vyznáme se i v tiskařině
a každé grafice a jakémukoliv návrhu rádi vdechneme život například formou letáku, samolepky, brožury nebo billboardu.